IMG_3527_edited.jpg

Na prelome svojej dospelosti som sa začal venovať jóge. Dôvodom bolo volanie po mystickom a neznámom, koté som vnímal už od mala. Cítil som, že klasická Indická jóga vo svojej podstate mystická je. Kvôli jej študovaniu som strávil cez dekádu cestovaním po celom svete, spoznávaním učiteľov, počúvaním ich príbehov a skúseností. Stala sa kľúčovou súčasťou - pilierom môjho osobného aj profesného života.

Súčasne s ňou som však po tajomstvách života a vedomia pátral aj na iných miestach. Na miestach, o ktorých celé roky nikto nevedel, že sú v mojom hľadáčiku. Prešiel som dlhú cestu hľadania, učenia sa, neuveriteľných "náhod", životných zmien a osobného rozvoja. Na tejto ceste som sa naučil zopár techník liečiteľstva, rozvíjať svoje duševné a psychické sily a používať a vnímať rôzne druhy energie. Cesty ma zaviali až do tajov pradávnej alchýmie - vedy o zmene olova na zlato. Avšak táto zmena je iba obrazná a v skutočnosti hovorí o prebudení mysle. O tranformácii bežnej, spiacej (neušľachtilej) mysle zabudnutia na prebudenú (ušľachtilú) myseľ poznania. Cesty prirodzene viedli ešte ďalej až po štúdium rôznych smerov mágie, v ktorej som tiež našiel jeden z pilierov svojho života. Píšem o “štúdiu”, pretože moje pátranie je veľmi zanietené a aktívne hľadanie, bádanie, čítanie kníh, spisov, konzultácií s inými praktikantmi a samozrejme aj osobná prax a osobný rozvoj. Moje štúdiá vo všetkých smeroch stále pokračujú a verím, že vždy budú.

 

Liečiteľstvo som ešte donedávna otvorene použil iba s úzkou skupinou ľudí. No takmer na dennej báze som využíval komunikáciu s bytostami iných svetov a liečiteľstvo aspoň vo forme dotyku na hodinách jógy. Energeticky som čistil a ochraňoval seba, svoj domov, prácu, svojich blízkych a širšie okolie, ktoré to potrebovalo. Venoval som sa kameňom, bylinám a hľadal, ako všetky tieto smery spolu súvisia. 

 

Už v skorých dvadsiatich rokoch sa mi dostali do rúk prvé karty - Anjelské Karty. Nepoužíval som ich síce každý deň, no ich symbolizmus bol naozaj presný. Jedného dňa bol však obzvlášť presný vzhľadom na situáciu, ktorú som riešil. Vtedy som sa posunul ďalej a zaobstaral som si prvé Tarotové karty. Vždy som chcel viac. Vždy som bol zvedavý. A keď som pocítil, že je príležitosť sa posunúť, bol som ochotný a odhodlaný ísť do toho. Aj na tému Tarotu som prečítal celé kopy kníh a napokon si našiel skúsených učiteľov. Niektorých zo Slovenska a niektorých, ktorí vykladajú karty tým najznámejším osobnostiam svetovej filmovej či technickej scény. Naučil som sa Tarotu rozumieť, prepojiť ho so svojou intuíciou a interpretovať jeho symbolizmus. Dnes je aj on dennou súčasťou a ďalším pilierom môjho života.

 

Veľmi rýchlo som pochopil, že Tarotové karty nie sú kolotočárska atrakcia, ktorú ako vo filmoch ponúka stará pani s turbanom a už vôbec nie to, čo vídíme v TV po skončení hlavných programov. Tiež som pochopil, že už vychádzame z doby, kde sú okolo mágie a Tarotu závoje tajomstva, nedosiahnuteľnosti a nepotrebných rekvizít. 

 

Tarot nie je veštenie. Teda nie vo forme, že nám povie nevyhnutnú budúcnosť. Budúcnosť totiž nie je nijak pevne predurčená. Budúcnosť je chaos, ktorý si my sami už dnes splietame do výslednej podoby svojím mysledím, svojími slovami a svojím konaním. Tarot nám dokáže dať vhľad do toho, kam s aktuálnym nastavením smerujeme. Pomáha nám nahliadnuť za horizont udalostí, ktoré nedokážeme sami vidieť. Vie nám dať odpovede na otázky z rozličných sfér našeho života a dokáže nám pomôcť lepšie sa rozhodnúť. Čítanie Tarotu nie je monológ proroctiev ale je to plodná diskusia, ktorá nám dokáže pomôcť za pomoci symbolizmu kariet a istých vecí medzi nebom a zemou lepšie uchopiť kormidlo našeho života a poodhaliť správny smer. 

Doba trvania konzultácie je väčšinou okolo hodiny. Cena konzultácie je 45€.

V prípade záujmu iba o jednu otázku (a max. 30 minút) je cena 25€.

Sedenia sú možné online cez videohovor - v tejto dobe to robím pravidelne. Videohovor je možný cez akúkoľvek platformu - Zoom, FaceTime,... Samozrejme sa vieme dohodnúť aj na osobnom sedení. Nie som úplne zástancom písaného výkladu do mailu alebo správy. Chcem Vás vidieť v reálnom čase a mať možnosť s Vami hovoriť, ajkeď cez obrazovku.

 

Platba sa vykonáva dopredu cez online platobnú bránu. Link Vám zašlem pri dohodnutí termínu.

V prípade záujmu o dohodnutie konzultácie alebo akýchkoľvek otázok mi neváhajte písať mail na jaro.pavek@gmail.com alebo správu/whatsapp na 0903 249 492.

6D5A7512.JPEG

ODPORÚČANIA

Jarko ten výklad tarotu, ktorý si mi robil pred mesiacom sa totálne naplnil…krátko po výklade sa začali diať presne tie zmeny, ktoré ukázali karty. Mala som zimomriavky už pri výklade kariet, ale teraz mám ešte väčšie :) vďaka tomu, som vedela ktorou cestou sa uberať!!! Môj manžel veľmi nie je na “takéto” veci, ale musel uznať, že niečo na tom je. Ešte raz ďakujem!

KATKA / NITRA

Tvoj výklad z tarotu bol ako posedenie pri káve s priateľom 😊. Veľmi príjemný, uvoľnený, nenútený, pritom vystihujúci podstatu, s pridanou nádhernou symbolikou. A nakoniec, veľmi presný, odvahu k zmenám dodajúci a v konečnom dôsledku úžasne oslobodzujúci - ďakujem ❤️🕊🙏

SLÁVKA / BRATISLAVA

Jarko, chcela som ti z celého srdca poďakovať za tvoju pomoc. Neverila som, že aj takto na diaľku dokážeš odviesť tu entitu, čo mi znepríjemňovala bývanie, z domu preč. Vďaka Tebe sa mi teraz býva s ľahkosťou a bez strachu, nepríjemne veci a pocity sú preč 🥰

BARBORA / CONDAT SUR VÉZÈRE - FRANCÚZSKO (PÔV. ŽILINA)