top of page

Ashtnaga Yoga tréning: Level 2

certifikácia

6D5A8392.jpg

Tento tréning je pokračovanie tréningov (Level 1) s Jarom Pávekom a je zameraný na prax a metodológiu učenia druhej série Ashtanga jogy. Uchádzači sa detailne naučia ako správne a bezpečne praktizovať pozície druhej série a ako ich predstaviť svojím žiakom. Tento tréning navyše hlbšie pokryje teóriu jogy a starých textov a spisov, pranajámy, meditácie, počítania vinyás prvej série Ashtanga jogy v Sanskrite a detailné porozumenie systému vinyasy a rozsiahle prednášky o ajurvéde.


Uchádzači po absolvovaní všetkých vyučovacích hodín na konci taktiež obdržia absolventský certifikát s obsahom 100 vyučovacích hodín a tým sa priblížiť ku kompletnej 500 hodinovej certifikácii, alebo jednoducho iba zvýšiť svoje znalosti a kredit. Každý absolvent dostane svoj vlastný tréningový manuál ktorý mu bude slúžiť ako kompletný štúdijný materiál a sylabus.


Tréning je prístupný:

absolventom minimálne dvoch tréningov Level 1 (t.j. majú už s Jarom ukončených 200 hodín) a majú zavedenú pravidelnú a stabilnú prax celej prvej a druhej série Ashtanga Jogy.

Denný rozvrh tréningu:
7:00 – 8:00 Ranná prax (Mysore štýl/Vedená hodina/Rozdelená hodina)
prestávka na raňajky
9:00 – 12:30 Učiteľské techniky, vinyasa, otázky a odpovede (druhá fáza praktickej časti tréningu)
prestávka na obed
13:30 – 16:00 Intro do Ajurvédy, kurz varenia ajurvédskej aj svetovej kuchyne, diskusie,...

 

- cez víkendy sa celý rozvrh posúva o hodinu neskôr 

Ďalší tréning Level 2 bude víkendovou formou v týchto dátumoch:

4. - 6. október 

25. - 27. október

15. - 17. november

6. - 8. december

Cena tréningu: 

100 hodinový tréning: 1200€

V cene je obsiahnutá certifikácia, tréning a učebný materiál. Cena nezahŕňa ubytovanie a stravovanie. Počet miest je limitovaný.

Pokračovanie štúdia po ukončení 500h programu - 600€ každý ľubovolný tréning.

Registráciute sa už teraz na jaro@jaropavek.com

Prosím, majte na pamäti, že neodpisujem na maily každý deň, preto moja odpoveď môže trvať...

Tréningy sa konajú v jedinečných moderných priestoroch štúdia PRAKRITI - Ashtanga Yoga Shala Bratislava - www.prakriti.sk

 

Storno podmienky a podmienky certifikácie:

- Registrácia má splatnosť 14 kalendárnych dní. Pri neuhradení registrácie v tomto časovom horizonte sa registrácia ruší a miesto je posunuté iným záujemcom. V prípade pretrvávajúceho záujmu sa treba registrovať znovu. 

- Storno:

  • do 8 týždňov pred tréningom sa vracia 100% z platby;

  • medzi 8 a 4 týždňami sa vracia 50% z platby;

  • menej ako 4 týžne pred začiatkom tréningu nie je možné storno;

  • nie je možná žiadna výnimka;

  • je možnosť dohodnúť si individuálne - predĺžené platenie (bez navýšenia). 
     

Každý uchádzač si musí byť vedomý, že certifikát mu bude vydaný iba ak sa zúčastní všetkých vyučovacích hodín od začiatku až po posledný deň tréningu. Je preto potrebné si maximálne zariadiť čas. Každý deň (okrem soboty) sa končí o 17:00. V sobotu sa končí o 13:00 - neplatí pre víkendovú formu. Nedeľa je voľný deň. Tréning nie je prevediteľný na tretie osoby za žiadnych okolností. Platbou tréningu súhlasíte so všetkými týmito storno podmienkami.

Tieto tréningy nie sú akreditované MŠSR, nakoľko použitím sylabu a podmienok stanovených MŠSR by tieto tréningy rapídne klesli na kvalite a množstve podaných informácií potrebných na porozumenie jogy, preto sme uprednostnili globálne štandardy a hlavne sme uprednostnili tradíciu a skutočnú esenciu Jogy pred úradmi...

bottom of page