top of page

Tento kurz je jedinečný a pravdepodobne jediný svojho druhu celkovo. Je pokračovaním učiteľských tréningov a je tak trochu ich nadstavbou, resp. súhrnom a prhĺbením. Je vhodný iba výlučne pre tých, ktorí už absolvovali minimálne jeden tréning LEVEL 1 s Jarom Pávekom! 

Obsahom toto týždenného tréningu bude okrem rannej praxe aj zopakovanie a prehĺbenie porozumenia praxe a dopomocí Prvej Série Aštánga jógy, lepšie pochopenie dynamiky a štruktúry pozícií - ako to volá David Swenson - "línií energie" v pozíciách a následne porozumenie vhodnej dopomoci, lepšie porozumenie ako a kam položiť ruky v dopomoci, predstavenie niektorých zložitejších dopomocí a rovnako rekapitulácia vybraných dopomocí v druhej sérii. Doobedný čas obohatíme o ďalšie diskusie, úvahy a posolstvá starších učiteľov, príbehy z rokov ciest za jógou a učenia.

V poobednej sekcii sa budeme venovať ľuboľným témam z duchovného a ezoterického sveta, ktoré vyberiete na základe hlasovania vy. Po prihlásení dostanete online dotazník, kde zahlasujete za témy, ktoré vás najviac zaujímajú. Z nich vyskladáme naše poobedia.

Na konci tréningu dostanete certifikát o účasti.

Dátum: 19. - 23. august 2024 od 6:30 do cca 15:00 - piatok 23. 8. budeme končiť okolo 13:00.

Cena: 700,-€

Prihlásenie: yoga@prakriti.sk

bottom of page